X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اخبار ورزشی

اخبار ورزشی و حواشی فوتبال

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 ساعت 01:17

ورزش‌های مورد علاقه زنان تهرانی چیست؟

معاون زنان سازمان ورزش شهرداری تهران با اعلام اینکه 53 مجموعه ورزشی الزهرا در تهران آماده خدمت‌رسانی به بانوان هستند، رشته‌های ورزشی مورد علاقه زنان پایتخت را تشریح کرد. 
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛خیراندیش در تشریح برنامه‌های معاونت زنان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه بحث کیفی‌سازی باشگاه‌های زنانه و همچنین ارتقای آموزش شهروندی در دستور کار قرار دارد، گفت: با هماهنگی فدراسیون‌های مربوطه، تربیت مربیان ایستگاه‌های تندرستی در دستور کار قرار دارد.  
 وی با بیان اینکه 1126 ایستگاه تندرستی بانوان در شهر تهران وجود دارد که متوسط استفاده از هر ایستگاه به صورت هفتگی 50 نفر است، گفت: همچنین مسابقات محلات از 20 فروردین‌ماه در 13 رشته به صورت المپیاد برگزار شده است که در نهایت با المپیاد منطقه‌ای به کار خود پایان می‌دهد.  
 ایروبیک و پیلاتس در صدر ورزش‌های مورد علاقه زنان تهرانی  معاون زنان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه 53 مجموعه الزهرا در تهران آماده خدمت‌رسانی به بانوان هستند گفت: مجموعه‌های ورزشی زنان در حد استاندارد نیست و سعی داریم با برنامه‌ریزی‌های دقیق و ورود ورزش‌های پرطرفدار و همچنین بازبینی رشته‌های ورزشی، میزان مشارکت بانوان در ورزش را افزایش دهیم.  خیراندیش با بیان اینکه زنان تهرانی از ورزش‌هایی که زیر نظر فدراسیون آمادگی جسمانی است، بیشتر استقبال می‌کنند، گفت: ایروبیک و پیلاتس در صدر ورزش‌های مورد علاقه زنان تهرانی قرار دارد.  وی همچنین از ورود رشته ورزش TRX به مجموعه‌های ورزشی شهرداری خبر داد و گفت: در پی استقبال گسترده بانوان از این رشته، درصدد راه‌اندازی این شاخه ورزشی در ورزشگاه‌های شهرداری تهران هستیم.  
 معاون زنان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه ورزشکاران 20 تا 50 سال از رشته‌های ورزشی همچون ایروبیک و پیلاتس استقبال می‌کنند، گفت: بررسی‌ها نشان داده است که ورزشکاران زیر 20 سال از رشته‌هایی چون والیبال و بسکتبال و ورزشکاران دارای بیش از 50 سال سن از رشته آب‌درمانی استقبال می‌کنند.   
خیراندیش همچنین از راه‌اندازی پیست پیاده‌روی تارتان در منطقه 3 خبر داد و گفت: این پیست پیاده‌روی به دور محدوده پارک ملت طراحی شده که براساس استانداردهای جهانی فدراسیون دو ومیدانی طراحی و ساخته شده است که به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.